D-Link DEM-432XT – 10G SFP+ Module

Availability:

Εξαντλημένο

Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας

514,44

Εξαντλημένο

Η σειρά D-Link 10G SFP+ Modules αποτελείται από hot-swappable SFP+ transceivers που τοποθετούνται σε SFP+ υποδοχές των switches και υποστηρίζουν 10G Ethernet. Το DEM-432XT αυτής της σειράς προσφέρει μία ευρεία ποικιλία επιλογών 10G Ethernet συνδεσιμότητας.

Τεχνικά Χαρακτηριστικά – D-Link DEM-432XT – 10G SFP+ Module

  • IEEE 802.3ae 10GBASE-SR 10Gigabit Ethernet
  • Form Factor Type: SFP+
  • Connector: Duplex LC
  • Wavelength: 1310nm
  • Cable Type: Single-mode 9/125um fiber
  • Voltage: +3.3V

 

  • Περιγραφή προϊόντος:

    D-Link DEM-432XT – 10G SFP+ Module
  • Κατασκευαστής:

    D-LINK
  • Σειρά προϊόντων:

    DEM
  • Μοντέλο:

    DEM-432XT
  • Τύπος:

    Transceiver
  • Τροφοδοσία:

    3.3V
  • Ταχύτητα δεδομένων:

    10 Gbps
  • Τύπος:

    Module
Κωδικός προϊόντος: DEM-432XT Κατηγορία: