D-Link DEM-312GT2 – 1000BASE-SX multi-mode SFP transceiver

Availability:

Εξαντλημένο

Διαθεσιμότητα: Κατόπιν Παραγγελίας

296,99

Εξαντλημένο

Το DEM-312GT2 είναι ένα υψηλής απόδοσης 1310nm multimode SFP/(miniGBIC) transceiver. Υποστηρίζει full duplex, Gigabit ταχύτητες σε multimode fiber για αποστάσεις έως 2km σε 62.5µm ή 50µm fiber. Η μονάδα διαθέτει μεταλλικό περίβλημα για τη μείωση του EMI και για την αύξηση της αντοχής.

Τεχνικά Χαρακτηριστικά – D-Link DEM-312GT2 – 1000BASE-SX multi-mode SFP transceiver

  • 1000Base-SX port (IEEE 802.3z standard)
  • Duplex LC connector
  • Λειτουργία Full duplex
  • Υποστήριξη 802.3x flow control
  • Fibre type: 50um ή 62.5um multi-mode fibre (μέχρι 550 m)
  • Wavelenght: 850 nm
  • Power support: 3.3 V
  • Hot pluggable
  • Class 1 laser προϊόν (συμβατό με with EN60825-1)
  • TTL signal detect indicator

 

  • Περιγραφή προϊόντος:

    D-Link DEM-312GT2 – 1000BASE-SX multi-mode SFP transceiver
  • Μοντέλο:

    DEM-312GT2
  • Τύπος:

    Transceiver
  • Τροφοδοσία:

    3.3V
  • Ταχύτητα δεδομένων:

    1.25 Gbps
  • Κατασκευαστής:

    D-LINK
  • Τύπος:

    Transceiver
  • Σειρά προϊόντων:

    DEM
Κωδικός προϊόντος: DEM-312GT2 Κατηγορία: