D-Link DEM-310GT – 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

Availability:

Σε απόθεμα

Διαθεσιμότητα: Παράδοση σε 1 - 3 ημέρες

76,45

Σε απόθεμα

Το DEM-310GT είναι ένα υψηλής απόδοσης 1310nm multimode/Singlemode SFP (mini-GBIC) transceiver. Υποστηρίζοντας full duplex, Gigabit ταχύτητες σε multimode/Singlemode fiber για αποστάσεις μέχρι 550m/550m/10km σε 62.5µm/50µm/9µm αντίστοιχα.

Τεχνικά Χαρακτηριστικά – D-Link DEM-310GT – 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

  • 1000BASE-LX θύρα (IEEE 802.3z πρότυπο)
  • Duplex LC connector
  • Full duplex operation
  • Υποστηρίζει 802.3x flow control
  • Fiber type: 9um single-mode fiber μέχρι 10 km
  • Wave length: 1310nm
  • Power support: 3.3V
  • Power budget: 10.5dB
  • Hot pluggable
  • Class 1 laser product συμβατό με EN 60825-1
  • TTL signal detect indicator
  • Metal enclosure for lower EMI

 

  • Τύπος:

    Module
  • Περιγραφή προϊόντος:

    D-Link DEM-310GT – 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)
  • Σειρά προϊόντων:

    DEM
  • Κατασκευαστής:

    D-LINK
  • Τύπος:

    Transceiver
  • Μοντέλο:

    DEM-310GT
  • Τροφοδοσία:

    3.3V
  • Ταχύτητα δεδομένων:

Κωδικός προϊόντος: DEM-310GT Κατηγορία: